Recepty

Vynikajúcerecepty pre vás!

Zmes s ľadovým šalátom

Kombinácia týchto surovín spraví z klasického šalátového dezertu úplne iný zážitok. Použitie ľadového šalátu a zdravé jedlo môže tiež chutiť neodolateľne. V letných dňoch je to naozaj ako odmena.

Tekvicové vafle

Pochúťka, ktorá nezaberie veľa času a je nezvyčajne chutná. Spravte si aj vy doma tekvicové vafle. Odporúčame k nim pridať aj čerstvé ovocie, ktorého je v týchto mesiacoch dostatok.

Cviklový šalát k Veľkej noci

Na Veľkú noc sa receptami nešetrí, však? Či už príprava pôstnych zeleninových jedál, alebo sýtych sviatočných jedál je určite v plnom prúde aj u vás doma. Keďže na jar všetko hraje farbami, najviac na stôl zapasuje tradičný cviklový šalát s cesnakom a chrenom.

Ovocné muffiny

Muffiny sú obľúbeným dezertom a asi málokto vie odolať, ak zacíti ich čerstvú vôňu. Okrem toho, že tak voňajú a dobre chutia, majú aj charakteristický tvar, ktorý zas neunikne detskému zraku.

Mrkvový koláč

Varenie v mlieku je celkom neobvyklé, takéto pochúťky ste mohli ochutnať napríklad vo Švédsku. V tomto recepte sa varená mrkva v mlieku bude servírovať napokon ako chutný zeleninový koláčik. Dobrú chuť!